Vatan Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Vatan mağazasının online satış kanalı üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizin, kargo takip işlemlerini internet üzerinden ya da satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz platform üzerinden sağlayabilirsiniz.

Vatan sipariş takip işlemleriniz için sizlere iletilen bilgi mesajından yararlanabileceğiniz gibi farklı alternatifleri tercih edebilir ve sipariş takibinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımını tercih edebileceğiniz tüm yolları, ayrıntıları ile sizler için bu yazımızda hazırladık.

Vatan Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Vatan sipariş takip yapabilmenizi sağlayacak işlemler;

 • Satın alma işleminizin ardından ürünlerinizin kargoya verilmesi ile size iletilen mesaj içerisinde bulunan bağlantıyı tıklayınız. Bu bağlantı linki ile direkt olarak sipariş takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • https://www.vatanbilgisayar.com/ linkini tıklayınız. Yönlendirileceğiniz sayfanın sağ üst kısmında yer alan ‘giriş yap’ butonuna basınız ve açılan menüden de ‘giriş yap’ sekmesini tıklayınız.
 • E-posta adresiniz ve parolanız ile üyelik girişinizi yaptıktan sonra yönlendirileceğiniz sayfanın üst kısmında yer alan ‘sipariş takip’ sekmesini tıklayınız.
 • Bu alana, e-posta adresinizi ve sipariş takip numaranızı girerek, satın aldığınız ürün ya da ürünlere ait tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda, size ait hesap sayfasında yer alan ‘siparişlerim’ bölümünden de bu bilgilere ulaşabilirsiniz.
 • Vatan online mağazasına üye olmadan satın alma işlemi yapan kişiler ise, https://www.vatanbilgisayar.com/siparistakip/ link üzerinden işlemlerini kolay bir şekilde tamamlayabilirler.
 • Sipariş takip işlemlerinizi, teslimatı gerçekleştirecek kargo firması üzerinden de sağlayabilirsiniz.

Vatan Siparişim Nerede?

Vatan sipariş sorgulama için dağıtımı gerçekleştirecek olan anlaşmalı kargo firmasını arayabilir ve sipariş numaranızı ileterek, sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada, Vatan müşteri hizmetleri departmanını arayabilir ya da destek bölümüne e-posta yolu ile ulaşarak, ürününüz hakkında sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Vatan Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Vatan sipariş gönderi no sorgulama işlemlerinizi;

 • Vatan müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Vatan online mağaza sistemine üye girişi yaptıktan sonra ‘siparişlerim’ sekmesi aracılığı ile satın aldığınız ürünlere ait gönderi numaralarını öğrenebilirsiniz.
 • Satın aldığınız ürünlerin kargo bilgilerini içeren bilgilendirme mesajının tarafınıza iletilip iletilmediğini kontrol edebilirsiniz.

Vatan İletişim Numarası Nedir?

Vatan müşteri hizmetleri departmanı, tüm müşterilerine hem satın alma aşamasında hem de satın alma işlemleri sonrasında hizmet vermektedir. Satın alma sırasında, aradığınız ürünü bulamamanız, sipariş vermekte sorun yaşamanız ya da meydana gelen farklı durumların çözümlenmesi için hizmet vermektedir. Aynı zamanda, satın alınan ürünün tedarik edilme sürecinde ve kargo sürecinde de tüm müşterilere hizmet sağlamaktadır. Vatan müşteri hizmetleri numarasına, firmanın internet sitesinde yer alan ‘iletişim’ menüsü aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Vatan Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Vatan sipariş saatleri şu şekildedir;

 • Vatan hafta içi açılış: 7/24
 • Vatan hafta içi kapanış: 7/24
 • Vatan hafta sonu açılış: 7/24
 • Vatan hafta sonu kapanış: 7/24

Vatan online mağazasından dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Bu noktada değişkenlik gösteren husus, teslimat işlemini gerçekleştirecek olan kargo firmalarının mesai gün ve saatleri olmaktadır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz