Teknosa Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Teknosa mağazasının internet sitesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemlerinize ait sipariş takiplerinizi, yine aynı site üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlemler için gerekli adımlar sırası ile yazımızda yer almaktadır.

Teknosa sipariş takip yapabilmek için bilgisayarınızı ya da cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. İnternet bağlantınız sayesinde, satın aldığınız ürünlerin tedarik süreçlerini ve teslimat aşamalarını ayrıntılı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Teknosa Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Teknosa sipariş takip işlemlerinizi yapabilmeniz için tercih edebileceğiniz yollar şu şekildedir;

 • Tercih edebileceğiniz ilk yol; ürünlerinizin kargoya verildikten sonra tarafınıza gelen bilgilendirme mesajını kullanmak olacaktır. Bu mesaj içerisinde yer alan bağlantı linkini tıklayarak, direkt olarak sipariş takip işlemini yapacağınız sayfaya yönlendirileceksiniz.
 • Bilgilendirme mesajının gelmemesi ya da silinmesi gibi durumlarda ise; https://www.teknosa.com/ linkini tıklayınız.
 • Teknosa firmasına ait internet sitesinin sağ üst köşesinde yer alan ‘giriş yap’ butonunu tıklayınız.
 • Açılan sayfada e-posta adresiniz ve parolanı için ayrılan alanları doldurunuz.
 • Giriş işleminizi yaptıktan sonra sayfanın sağ üst kısmında yer alan ‘sipariş takibi’ sekmesini tıklayınız.
 • E-posta adresinizi ve sipariş takip numaranızı ilgili alanlara yazdıktan sonra işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Teknosa internet sitesine üye olmadan gerçekleştirilen satın alma işlemlerinizin sipariş takibi için direk olarak https://www.teknosa.com/kargom-nerede bağlantısını ziyaret edebilir ve gerekli alanları doldurarak, sipariş takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Aynı zamanda, teslimatı gerçekleştirecek olan kargo firmalarını arayabilir ve bu işlemlerinizi kargo firması yetkilileri aracılığı ile de yapabilirsiniz.

Teknosa Siparişim Nerede?

Teknosa sipariş sorgulama işlemlerinizi, ürünlerinizin teslimatını gerçekleştirecek olan kargo firmalarını arayarak ya da internet siteleri üzerinden, sipariş numaranızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz, Teknosa müşteri hizmetlerini arayabilir ya da e-posta yolu ile siparişleriniz ile ilgili gerekli sorgulamayı yapabilirsiniz.

Teknosa Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Teknosa sipariş gönderi no sorgulama için aşağıda belirtilen yollardan size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

 • Satın aldığınız ürün ya da ürünleriniz kargoya verildikten sonra size, e-posta yolu ile ya da kısa mesaj ile bilgilendirme mesajı firma tarafından gönderilmektedir. Bu mesaj içerisinde yer alan numaralar, ürünlerinize ait gönderi numaralarıdır.
 • Gönderi numaranızı, Teknosa internet sitesine üye girişi yaptıktan sonra ‘siparişlerim’ menüsüne erişim sağlayarak da öğrenebilirsiniz. Gönderi numarasını öğrenmek istediğiniz siparişinizin üzerini tıklamanız bu aşamada yeterli olacaktır.
 • Gönderi kodunu; Teknosa müşteri hizmetlerini arayarak ya da destek departmanına e-posta gönderimi gerçekleştirerek de öğrenebilirsiniz.
 • Ürün teslimatı yapacak kargo firmasının bilgilerine sahip iseniz, ilgili kargo firmasını arayarak da gönderi numaranızı sorgulatabilirsiniz.

Teknosa İletişim Numarası Nedir?

Teknosa müşteri hizmetleri iletişim numarasına, Teknosa resmi internet sitesi üzerinde yer alan ‘iletişim’ menüsünden ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri bölümünden; satın alma sürecinizden, ürünlerin teslimatının tamamlanmasına kadar olan tüm süreçler ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Teknosa Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Teknosa sipariş saatleri, müşterilerin istediği zaman diliminde alışveriş yapabilmesi adına şu şekilde planlanmıştır;

 • Teknosa hafta içi açılış: 7/24
 • Teknosa hafta içi kapanış: 7/24
 • Teknosa hafta sonu açılış: 7/24
 • Teknosa hafta sonu kapanış: 7/24

Teknosa mağazasından satın aldığınız ürünlerin teslimat süreçleri, teslimatı gerçekleştirecek kargo firmasına göre değişiklik göstermektedir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz