Armine Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Armine sipariş takibinizi Armine internet sitesi veya Armine uygulaması üzerinden online olarak kolayca yapabilirsiniz. Armine sitesinden yaptığınız alışverişlerde teslimatınızın ne zaman yapılacağını gönderi numaranızı kullanarak anında öğrenebilirsiniz. Armine firmasından oluşturduğunuz siparişinizin durumunu anlaşmalı kargo şirketinin oluşturduğu ve size ilettiği gönderi numarası ile adım adım takip edebilirsiniz.

Armine Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Armine alışveriş sitesinden verdiğiniz siparişin takibini yapmak için Armine internet sitesini veya Armine uygulamasını kullanabilirsiniz. Armine sitesi kargo gönderimleri için PTT ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Sefamerve sipariş takibi için yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • Armine internet sitesine girdiğinizde ana sayfanın en alt bölümünde yer alan “Sipariş Takibi” kısmına tıklayarak açılan sekmedeki ilgili bölümlere sipariş numarasını ve e-posta adresiniz yazarak “Sorgula” butonuna tıklamalısınız.
  • Armine sitesi kargo gönderimleri için PTT ile anlaşmalı olduğundan dilerseniz PTT kargonun sitesinden gönderi takibini yapabilirsiniz.
  • Armine sitesinden yaptığınız alışveriş kargoya verildiği zaman iletilen SMS veya e-mail ile gönderilmiş olan bilgileri kullanarak sipariş takibinizi yapabilirsiniz.

Armine Siparişim Nerede?

Armine’nin sitesinden yaptığınız alışveriş sonucu verdiğiniz sipariş için sipariş takip sorgulaması yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Armine şirketi siparişinizin en hızlı şekilde teslim edilmesi için PTT kargo ile anlaşma sağlamıştır ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz teslimat bölgesine göre teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Armine sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Armine Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Armine sitesinden sipariş verdiğinizde oluşturulan gönderi numarası, sipariş takibinizi yapabilmek ve siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken numaradır. Armine gönderi sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Armine sipariş gönderi no sorgulama için şu yöntemlerden birini seçebilirsiniz:

  • Armine internet sitesi veya Armine uygulamasına giriş yaptığınız takdirde “Siparişlerim” bölümünden istediğiniz siparişin tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.
  • Armine müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı kişisel bilgilerinizi müşteri temsilcisine verdiğiniz durumda sipariş gönderi numaranızı telefon ile öğrenebilirsiniz.

Armine İletişim Numarası Nedir?

Armine sitesini kullanarak yaptığınız alışverişlerin teslimatında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Armine müşteri hizmetleri numarasını arayarak sorunlarınızı müşteri temsilcisi aracılığıyla giderebilirsiniz. Armine müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 281 77 77 şeklindedir.

Armine Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Armine sitesinden yaptığınız siparişlerin teslimat tarihi, PTT ile anlaşmalı olduğu için PTT kargonun teslimat saatlerine göre değişiklik göstermektedir. Armine sitesinden vermek istediğiniz siparişleri ise 7/24 istediğiniz zaman oluşturabilirsiniz. Armine sipariş saatleri PTT kargo teslimat saatleri göz önünde bulundurularak şu şekildedir:

Armine (PTT Kargo) hafta içi açılış saati: 08.30 (her gün)

Armine (PTT Kargo)  hafta içi kapanış saati: 17.30 (her gün)

Armine (PTT Kargo)  hafta sonu açılış saati: –

Armine (PTT Kargo)  hafta sonu kapanış saati: –

Armine firmasının anlaşmalı olduğu PTT kargo hafta sonu mesai yapmamaktadır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz