n11 Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

n11 sipariş takibinizi n11 internet sitesi veya n11 uygulaması üzerinden online olarak yapabilirsiniz. n11 sitesinden yaptığınız alışverişlere ait sipariş teslimatınızın ne zaman gerçekleştirileceğini gönderi numaranızı kullanarak anında öğrenebilirsiniz. n11 siparişinizin durumunu anlaşmalı kargo şirketinin oluşturduğu gönderi numarası ile adım adım takip edebilirsiniz.

n11 Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

n11’den verdiğiniz siparişin takibini yapmak için n11 internet sitesini veya n11 uygulamasını kullanabilirsiniz. n11 sipariş takibi için iki farklı alternatif bulunmaktadır ve bu alternatifler şu şekilde uygulanmaktadır:

  • n11 firmasından verdiğiniz siparişin takibi için öncelikle n11 sitesine girmelisiniz. “Siparişlerim” bölümüne tıkladığınızda verdiğiniz tüm siparişler karşınıza çıkacaktır. Durumunu öğrenmek istediğiniz siparişin olduğu sütundaki “Sipariş Detayını Gör” butonuna tıklamalısınız. Ardından açılan bölümden “Kargo Takibi” yazan kısma tıklayarak siparişinizin durumunu inceleyebilirsiniz.
  • İkinci alternatif ise sipariş verdiğiniz n11 satıcısının gönderiyi verdiği kargo firmasına ait olan gönderi takip olanaklarını kullanmaktır. Gönderiniz kargo firması tarafından teslim alındığında size gönderilen SMS veya e-mail üzerinden takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

n11 Siparişim Nerede?

n11 sitesinden yaptığınız alışveriş sonucu verdiğiniz sipariş için sipariş takip sorgulaması yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. n11 şirketi siparişinizin en hızlı şekilde teslim edilmesi için satıcılar ile gereken anlaşmaları yapmaktadır ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz teslimat bölgesine göre teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda n11 sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

n11 Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

n11 siparişiniz nedeniyle oluşturulan gönderi numarası, sipariş takibinizi yapabilmek ve siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken numaradır. n11 gönderi sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. n11 sipariş gönderi no sorgulama için şu yöntemlerden birini tercih edebilirsiniz:

  • n11 internet sitesi veya n11 uygulamasına giriş yaptığınız takdirde “Siparişlerim” bölümünden gönderi numarası dahil siparişinizin bütün detaylarını görüntüleyebilirsiniz.
  • n11 müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı şahsi bilgilerinizi müşteri temsilcisine verdiğiniz durumda sipariş gönderi numaranızı telefon ile öğrenebilirsiniz.

n11 İletişim Numarası Nedir?

n11 sitesi kullanarak yaptığınız alışverişlerin teslimatında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda n11 müşteri hizmetleri numarasını arayarak problemlerinizi müşteri temsilcisi aracılığıyla giderebilirsiniz. n11 müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 333 00 11 şeklindedir.

n11 Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

n11 şirketinden verdiğiniz siparişlerinizin teslimatları siparişin hangi firma ile taşındığına göre değişiklik gösterebilmektedir, n11 firması çok sayıda kargo şirketiyle anlaşmalıdır. n11’den vermek istediğiniz siparişleri ise 7/24 olmak üzere istediğiniz zaman oluşturabilirsiniz. n11 sipariş saatleri şu şekildedir:

n11 hafta içi açılış saati: 24 saat

n11 hafta içi kapanış saati: 24 saat

n11 hafta sonu açılış saati: 24 saat

n11 hafta sonu kapanış saati: 24 saat

n11 firmasından 7/24 siparişinizi oluşturabilirsiniz ancak siparişiniz teslimat günü gönderinizi taşıyan anlaşmalı kargo şirketine göre değişmektedir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz