Mavi Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Mavi mağazasına ait online platformlar üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinize ait kargoların, nerede ve ne zaman size ulaşacağını kolay bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Gerçekleştirmeniz gereken adımları sizler için hazırladık

Mavi sipariş takip işlemlerinizi internet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tarafınıza gönderilen bilgi mesajlarını, online internet sitesini ya da firma ile irtibata geçebilirsiniz. Farklı yollar ile müşterilerin sipariş takibi yapabilmesine imkan sunan marka, kolay erişim sağlanan menüsü ile de müşterilerine kolaylık sunmaktadır.

Mavi Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

Mavi sipariş takip işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için izlemeniz gereken yollar;

 • Mavi mağazasına üye olarak vermiş olduğunuz siparişlerinizin takibini gerçekleştirmek için öncelikle https://www.mavi.com/login linkini tıklayınız.
 • Açılan sayfada yer alan e-posta ve parola bilgilerinizi, belirtilen alanlara yazınız ve ‘giriş’ butonuna basınız.
 • Size ait sayfada yer alan ‘hesabım’ menüsünü tıklayınız.
 • ‘Hesabım’ menüsü ile erişim sağladığınız alanda ‘sipariş detayı’ sekmesini tıklayınız.
 • Bu bölümde kargoya verilen ürünlerinizin, sipariş takiplerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Mavi mağazasının internet sitesine üye olmadan sipariş veren müşteriler ise öncelikle https://www.mavi.com/guest/order-tracking linkini tıklamalıdır.
 • Bağlantı aracılığı ile aktarılacağınız sayfadan sadece, üye olmadan satın alma işlemini gerçekleştiren müşteriler sipariş takip işlemlerini yapabilirler.
 • Ürününüzün kargoya verilmesinin ardından size iletilen e-posta içerisinde yer alan sipariş kodunuzu ve e-posta adresinizi belirtilen kutucuklara yazarak ‘sorgula’ butonuna basınız.
 • Bu şekilde üye olmadan satın alınan ürünlerin sipariş takip işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Mavi Siparişim Nerede?

Mavi sipariş sorgulama işlemleriniz, mağazanın internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, ürününüzün kargoya verilmesi ile size iletilen e-posta içerisinde yer alan bağlantı linkini tıklayarak, sipariş sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlemlerinizi, teslimatı sağlayacak kargo firmasını arayıp, sipariş numaranızı ileterek de gerçekleştirebilirsiniz.

Mavi Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Mavi sipariş gönderi no sorgulama işlemlerinizi;

 • Gönderi numarası bilginizi öncelikle e-posta adresinize gelen maillerin kontrolün gerçekleştirerek öğrenebilirsiniz.
 • Tarafınıza gelen bir bilgilendirme maili yok ise; Mavi mağazasına üye girişi yaptıktan sonra size ait sayfada yer alan ‘hesabım’ ve ‘siparişlerim’ menüleri aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Aynı zamanda, Mavi müşteri hizmetleri hattına erişim sağlayarak gönderi numaranızı talep edebilirsiniz.

Mavi İletişim Numarası Nedir?

Mavi müşteri hizmetleri, kargonuz ile ilgili sorunlarınızda yardımcı olabileceği gibi siparişleriniz ile ilgili tüm sorunlarınızda hizmet vermektedir. Mavi müşteri hizmetleri departmanına erişim sağlamak için mağazanın resmi internet sitesinde yer alan ‘iletişim’ menüsünü kullanabilirsiniz.

Mavi Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Mavi sipariş saatleri şu şekilde belirlenmiştir;

Mavi hafta içi açılış: 7/24

Mavi hafta içi kapanış: 7/24

Mavi hafta sonu açılış: 7/24

Mavi hafta sonu kapanış: 7/24

Mavi online mağazası üzerinden dilediğiniz gün ve saatte sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi adresinize teslim edecek kargo firmasının çalışma saatlerine göre teslimat gün ve saatlerinde değişiklik meydana gelebilmektedir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz