Evkur Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Evkur online mağaza üzerinden satın alacağınız ürünlerin sipariş takip işlemlerini, internet üzerinden ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş takip işlemleriniz için izleyebileceğiniz yollar ayrıntılı bir şekilde yazımızda yer almaktadır.

Evkur sipariş takip işlemlerinizi, sipariş takip numaranız ya da gönderi numaranız ile gerçekleştirebiliriz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısıdır. Gönderi ya da sipariş kodunuzun olmaması durumunda da sipariş takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evkur Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Evkur sipariş takip işleminizi gerçekleştirmeniz için tercih edebileceğiniz farklı yollar bulunmaktadır.

 • Evkur online mağaza üzerinden satın aldığınız ürünlerinizin kargoya verilmesi ile tarafınıza iletilen bilgilendirme mesajı içerisinde yer alan bağlantıyı tıklayarak, sipariş takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • https://www.evkur.com.tr/ linkini tıkladıktan sonra sağ üst kısımda yer alan ‘giriş yap’ sekmesini tıklayınız.
 • Açılan ekran üzerinde yer alan üyelik bilgilerinizi doldurduktan sonra ‘ben robot değilim’ kutusunu işaretleyiniz ve giriş işlemlerinizi gerçekleştiriniz.
 • Yönlendirileceğiniz sayfada yer alan ‘hesabım’ sekmesini tıklayınız. Ardından ‘siparişlerim’ sekmesini tıklayınız.
 • Bu sayfada satın aldığınız ürünlerin listesi görüntülenmektedir. Sipariş takip işlemi yapmak istediğiniz ürününüzü seçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tarafınıza teslimat yapacak kargo firmasının internet sitesi üzerinden de sahip olduğunuz sipariş numarasını kullanarak, sipariş takibinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda, kargo firmasını arayarak da bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evkur Siparişim Nerede?

Evkur sipariş sorgulama yapmak için firmanın internet sitesini tercih edebilirsiniz. Evkur müşteri hizmetlerini ya da ilgili ürünün dağıtımını gerçekleştirecek kargo firmasını arayabilirsiniz. Aynı zamanda, siparişinizin nerede olduğunu, Evkur internet sayfası üzerinden erişim sağlayabileceğiniz ‘siparişlerim’ menüsünden de kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Evkur Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Evkur sipariş gönderi no sorgulama için;

 • Satın aldığınız ürünlere ait bilgilendirme mesajını kontrol edebilirsiniz.
 • Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz internet sitesine, üyelik girişi yaptıktan sonra siparişlerinizi görüntüleyebilir ve gönderi numarasını öğrenmek istediğiniz ürününüzü seçerek bu bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • Evkur müşteri hizmetlerini arayabilir ve sizden istenilen bilgileri verdikten sonra gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.
 • Ürün ya da ürünlerinizin hangi kargo firması ile teslim edileceği bilgisine sahip iseniz, ilgili kargo firmasını arayarak da bu bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Evkur İletişim Numarası Nedir?

Evkur müşteri hizmetleri bölümüne, satın alma işlemleriniz sırasında ve sorasında hizmet alabilmek adına erişim sağlayabilirsiniz. Bu süreçte, ürünlerinizin temin edilmesi ve teslim edilmesi gibi konularda da hizmet almayı talep edebilirsiniz. Evkur müşteri hizmetlerine ait iletişim bilgisini, firmanın internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Evkur Sipariş Çalışma Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Evkur sipariş saatleri, firma tarafından şu şekilde belirlenmiştir;

 • Evkur hafta içi açılış: 7/24
 • Evkur hafta içi kapanış: 7/24
 • Evkur hafta sonu açılış: 7/24
 • Evkur hafta sonu kapanış: 7/24

Evkur online mağazası üzerinden dileğiniz gün ve saat sipariş verebilmenizin yanı sıra, yapılacak teslimatlar, kargo firmalarının mesai saatlerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz