Trendyol Express Kargo Takip (Gönderi No Sorgulama 2023)

Trendyol şirketinden verilen siparişler, Trendyol Express kargo şirketi üzerinden gönderilir. Trendyol Express ile gönderimi yapılmış olan kargoların takipleri de kolay bir biçimde Trendyol Express internet sitesinden gerçekleşebilir.

Trendyol express Kargo takip işlemleri, hızlı ve kolay bir biçimde Trendyol Express’in resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirilir. Trendyol firması üzerinden çıkarılan ve Trendyol Express kargo şirketine teslim edilen her bir kargo için bir takip numarası belirlenir. Bu takip numarası ile beraber kargoların durumunun takip edilebilmesi kolaylıkla yapılır.

Trendyol Express Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Trendyol Express kargolarının takip işlemleri için şu adımların izlenmesi gereklidir:

 • Trendyol Express sitesine giriş yapılır.
 • Gönderi takip numarası olarak belirlenmiş olan numara, Trendyol Express internet sitesine yazılması gerekilen yere yazılır.
 • Daha sonra sorgulama adımı uygulanır. Sayfa üzerinde takip numarası yazılmasından sonra “Sorgula” butonuna basılır.
 • Sorgulama adımında Trendyol express Kargo takip edilebilmesi için gerekli olan tüm bilgiler kolaylıkla görülür.

Trendyol Express Kargom Nerede?

Trendyol express Kargo sorgulama işlemleri, genellikle Trenyol Express firması tarafından teslim alınmış olan kargoların ne zaman teslim edileceğine ve nerede olduğuna bakmak için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem ile beraber, Trendyol Express’in müşteri hizmetleri numarası da kullanılabilir.

Trendyol Express Kargo Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Gönderi numarası kullanarak Trendyol Express kargolarının nerede olduğu kolay bir şekilde sorgulanabilir. Bu işlemin gerçekleşmesi için uygulanması gereken adımlar ise şöyle sıralanmıştır:

 • Trendyol Express internet sitesinin kargo takibi sayfasına giriş yapılır.
 • Daha sonra Trendyol express Kargo gönderi no sorgulama işlemi için sayfada uygun bırakılmış olan yere gönderi numarası yazılır.
 • Sorgulama işlemi başlatılır. Böylece kolay ve hızlı bir şekilde gönderi numarası ile kargo sorgulama işlemi gerçekleşir ve kargonun nerede olduğu öğrenilebilir.

Trendyol Express Kargo İletişim Numarası Nedir?

Trendyol şirketinden alınmış ürünler eğer Trendyol Express kargo firmasına teslim edilmişse, kargoların takip edilebilmesi için Trendyol express Kargo müşteri hizmetleri numarası aranabilir. 0850 759 15 15 hattı kullanılarak kolay ve hızlı bir şekilde Trendyol epress müşteri temsilcilerine erişim sağlanabilir.

Trendyol Express Kargo Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Trendyol express Kargo mesai saatleri, haftanın hangi gününde olunduğuna göre değişiklik gösterir. Güncel olarak belirlenmiş Trendyol Express çalışma saatleri şöyle sıralanmıştır:

 • Trendyol express Kargo hafta içi açılış saati: 09.00
 • Trendyol express Kargo hafta içi kapanış saati: 21.00
 • Trendyol express Kargo hafta sonu açılış saati: 09.00
 • Trendyol express Kargo hafta sonu kapanış saati: 18.00

Hiçbir şubesi Pazar günleri hizmet vermeyen trendyol Express şirketinin bazı şubeleri, hafta içi ve cumartesi günleri 18.00 saatinden sonra da hizmet vermeye devam edebilir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz