Sendeo Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Sendeo sipariş takibinizi Sendeo resmi sitesi üzerinden istediğiniz zaman online olarak hızlıca yapabilirsiniz. Sendeo kargo firması aracılığıyla yapılacak sipariş teslimatınızın ne zaman gerçekleştirileceğini gönderi numaranızı kullanarak anında öğrenebilirsiniz. Sendeo kargo sipariş gönderi numaranız ile siparişinizi Sendeo tarafından göndericiden alıcıya kadar geçen süreci adım adım takip edebilirsiniz.

Sendeo Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Sendeo kargo sipariş takibi yapmak için Sendeo kargo resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Sendeo sipariş takibi için uygulanması gereken adımlar sırasıyla şu şekildedir:

  • “Sendeo Kargo” kelimesini cihazınızda kullandığınız arama motorunuzda aratarak Sendeo kargo resmi sitesine girmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ana sayfanın orta bölümünde yer alan yeşil renkli şeritteki “Gönderi Sorgula” kısmına tıklamalısınız.
  • Açılan sayfadaki ilgili bölümlere takip numarasını veya referans numarasını ve güvenlik kodunu yazarak “Sorgula” butonuna tıklamalısınız.
  • Gönderi sorgulama yaptıktan sonra durum bilgisine ulaşmak istediğiniz siparişiniz durumunu inceleyebilirsiniz.

Sendeo Siparişim Nerede?

Sendeo kargo firmasını kullanarak verdiğiniz sipariş için Sendeo sipariş takip sorgulaması yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Sendeo kargo firması siparişinizi göndericiden teslim aldığı andan itibaren hızlı şekilde teslim etmeyi hedeflemektedir ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz teslimat bölgesine göre teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Sendeo sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sendeo Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Sendeo kargo sipariş numarası, sipariş takibinizi yapabilmek ve siparişinizle ilgili herhangi bir aksilik yaşadığınız takdirde tüm sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken gönderi numarasıdır. Sendeo kargo sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Sendeo sipariş gönderi no sorgulama için şu yöntemlerden bir tanesini deneyebilirsiniz:

  • Sendeo kargo müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı kişisel bilgilerinizi müşteri temsilcisine verdiğiniz durumda sipariş gönderi numaranızı telefon ile öğrenebilirsiniz.
  • Hangi siteyi kullanarak alışveriş yaptıysanız ve sipariş verdiyseniz bu sitenin “siparişlerim” bölümünden gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Siparişiniz kargoya verildiğinde Sendeo kargo tarafından size SMS ya da e-mail yoluyla iletilen bilgilerden kargo sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

Sendeo İletişim Numarası Nedir?

Sendeo kargo firmasını kullanarak verdiğiniz siparişlerin teslimatlarında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Sendeo müşteri hizmetleri numarasını arayarak problemlerinizi müşteri temsilcisi aracılığıyla çözebilirsiniz. Sendeo kargo müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 444 75 48 şeklindedir.

Sendeo Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Sendeo kargo firmasıyla taşınan siparişinizin için hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. Sendeo sipariş saatleri ve muhtemel teslimat saatleri şu şekildedir:

Sendeo hafta içi açılış saati: 09.00 (her gün)

Sendeo hafta içi kapanış saati: 18.00 (her gün)

Sendeo hafta sonu açılış saati: Cumartesi – 09.00

Sendeo hafta sonu kapanış saati: Cumartesi – 14.00

Sendeo kargo firmasında Pazar günleri mesai yapılmamaktadır bu nedenle Pazar gününe denk gelen kargo teslimatlarınız bir sonraki gün teslim edilecektir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz